УВАГА!!!!
ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ
          Адміністрація ПЖКГ звертається до мешканців багатоквартирних житлових будинків, яким послуги з утримання будинків та прибудинкових територій надаються Підприємством житлово-комунального господарства Моршинської міської ради. 
З першого травня 2020 року у повному обсязі вступає в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до якого обов’язок з утримання багатоквартирних будинків покладається на співвласників цих будинків (власників та наймачів квартир). Тобто з 1.05.2020 року послуги з утримання будинків та прибудинкових територій Підприємством житлово-комунального господарства Моршинської міської ради надаватися не будуть.
Це стосується і електропостачання місць загального користування. Для продовження отримання послуг електропостачання місць загального користування мешканцям багатоквартирних будинків необхідно обрати форму управління будинком (ОСББ, управитель або самостійно і визначити уповноважену особу), після чого укласти договори між ТзОВ «Львівенергозбут», ПАТ «Львівобленерго» та уповноваженою особою (ОСББ, управителем).
      Консультації з питань створення ОСББ можна отримати у відділі економіки, курорту та туризму Моршинської міської ради (тел. 6-10-11, 097-219-26-33,  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
 
З повагою, адміністрація ПЖКГ