Україна

МОРШИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА 

 стрийського району  ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я  №   134

 

“28” грудня  2020 р.                                                             м.Моршин

Про погодження інвестиційної програми
суб’єкта господарювання у сфері
централізованого водопостачання та водовідведення

  Розглянувши клопотання та  Інвестиційну програму Підприємства житлово-комунального господарства Моршинської міської ради на 2021 рік, відповідно до ч.1 пп. 3.2 «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальний послуг «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» від 14.09.2017 №1131, керуючись частиною другою статті 181 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», а також пп. 5 п. а ст. 30, пп. 3 п. б ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Моршинської міської ради

                                                      ВИРІШИВ:

  1. 1. Погодити Інвестиційну програму Підприємства житлово-комунального господарства Моршинської міської ради на 2021 рік.
    Підприємству житлово-комунального господарства Моршинської міської ради (В.Ковалик) інвестиційну діяльність підприємства проводити відповідно до затвердженої програми з дотриманням чинного законодавства України.
    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови В.Левковича.

 

 

Міський голова                                                             Руслан Ільницький