Україна

МОРШИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА 

 стрийського району  ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я    №  29

 

“17” лютого   2021 р.                                                             м.Моршин

 

Про призначення управителя

багатоквартирних будинків

 

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 (зі змінами), за результатами проведеного конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в м.Моршині, на підставі протоколу засідання конкурсної комісії від 15.02.2021 № 2, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Призначити Комунальне підприємство «Моршинтеплоенерго» Моршинської міської ради (юридична адреса: 82482, м. Моршин, вул.Привокзальна, 45а; ідентифікаційний код 33892124) управителем для багатоквартирних будинків за адресами:

вул.50-річчя УПА - 18;

вул.І.Франка - 6, 8, 21, 40, 57, 59, 68, 70;

вул.Д.Галицького – 2, 6б, 8а;

вул.Привокзальна – 41, 49, 51;

вул.Скорубської, 9;

вул.Озерна, 3.

 

  1. Уповноважити заступника міського голови Моршинської міської ради Левковича В.І. на підписання договорів про надання послуги з управління багатоквартирним будинком від імені співвласників вищезазначених багатоквартирних будинків.

 

  1. Заступнику міського голови Левковичу В.І., комунальному підприємству «Моршинтеплоенерго» Моршинської міської ради (Макота М.І.):

 

 

 

 

 

3.1. Протягом п’яти календарних днів з дня прийняття цього рішення забезпечити укладення договорів про надання послуги з управління багатоквартирним будинком окремо на кожний багатоквартирний будинок;

 

3.2. Довести до відома співвласників багатоквартирних будинків інформацію про управителя, з яким укладено договори, шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Моршинської міської ради та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, відповідного оголошення, що має містити інформацію про повне найменування управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуги.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Руслана Хомина.

 

 

 

 

Перший заступник міського голови                                    Юрій  Янків