ДСНС України

 

Штормове попередження

            За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України:

По території Львівської області :

17 вересня грози. Вранці та вдень значні дощі, по півдню території сильні; пориви вітру (південно-західного з переходом на північно-західний), місцями шквали 17 – 22 м/с, град.

По місту Львову:

17 вересня гроза. Вранці та вдень значний дощ, шквал 17 – 22 м/с, град.

 (ІI рівень небезпечності, помаранчевий)

Попередження про зміну гідрологічної ситуації: Гк-43

В другій половині доби 17 та впродовж 18 – 19 вересня на річках басейнів Сяну, Дністра очікується підйом рівнів води на 0,5 – 1,5 м над рівнями 16 вересня на 08:00 год., без негативних наслідків. В місцях проходження сильних дощів можливе формування значного місцевого та схилового стоку.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

            - уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

            - при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Додаток: Режим водних об’єктів станом на 16.09.21 року.

 

Заступник начальника Головного управління

з реагування на надзвичайні ситуації                           /підписано/       Микола ГУМЕНЮК